Zapraszamy na kolejną część cyklu szkoleń

Aktualności

Zapraszamy na kolejną część cyklu szkoleń

Drogie Koleżanki i Koledzy!

25 października o godzinie 17:00, widzimy się na przedostatnim w tym roku szkoleniu, które realizujemy we współpracy z Vethink Academy, a tematem spotkania są „Adaptacyjne i nieadaptacyjne strategie radzenia sobie ze stresem”.

Stres może prowadzić do silnych emocji, które trudno jest kontrolować. Poznanie swoich strategii radzenia sobie z stresem umożliwia nam identyfikację i zarządzanie tymi emocjami w bardziej konstruktywny sposób. Umożliwia to większą kontrolę nad naszymi reakcjami i daje szansę na  podejmowanie lepszych decyzji pod presją, co jest niezwykle istotne w naszej profesji. Poznanie swoich strategii radzenia sobie z stresem pomaga nam lepiej zrozumieć, jak reagujemy w trudnych sytuacjach i jak możemy skutecznie sobie z nimi radzić. To pozwala nam podejść do problemów i wyzwań zawodowych w bardziej skuteczny sposób, co prowadzi do lepszych wyników leczenia oraz poprawy relacji z klientami czy zespołem, przy równoczesnym zachowaniu równowagi psychicznej.

To niezwykle ważne dla nas samych i dla tych, którym służymy, dlatego zapraszamy do udziału w tym bezpłatnym dla naszych Członków szkoleniu!

Dla przypomnienia: Członkowie, którzy zapisali się już na cykl szkoleń otrzymają z automatu powiadomienie o kolejnych dwóch szkoleniach na adres e-mail wskazany w zgłoszeniu (prosimy o sprawdzenie folderu SPAM)

Członkowie, którzy jeszcze nie zapisali się na darmowe szkolenia w ramach cyklu powinni wypełnić formularz na stronie Vethink Academy: https://vethink.eu/cykl-szkolen-z-dofinansowaniem/, a po weryfikacji otrzymacie dostęp do najbliższego szkolenia oraz dostęp do nagrań z poprzednich spotkań (na okres 14-dni)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu: Anną Mikłaszewicz:

+48 787 071 953

anna.miklaszewicz@vethink.eu


Dr