Webinar: „Jak wytresować smoka”

Aktualności

Webinar: „Jak wytresować smoka”

Drogie koleżanki i koledzy,

Wielu z nas – lekarzy weterynarii, jest bardzo wymagających dla samych siebie i nie zdajemy sobie sprawy z tego, że żyjemy z „wewnętrznym krytykiem”, który przy każdej nadarzającej okazji, próbuje dojść do głosu. Jak często będąc w pracy krytykujesz samą/samego siebie? Czy myślisz czasami: „Jestem beznadziejna/y. Nie nadaję się do tej roboty.”?

Perfekcjonizm i samokrytycyzm są to niestety wierni partnerzy wielu lekarzy weterynarii. Już na etapie szkoły podstawowej uczymy się tego, że musimy być bezbłędni. Zarówno system edukacji jak i uwarunkowania kulturowe wzmacniają w nas poczucie, że każdy, nawet najmniejszy błąd oznacza porażkę. Czy znasz kogoś, kto nigdy nie popełnia błędów? Oczywiście, że nie! To dlaczego wymagamy tego od samych siebie!? Żeby móc zapanować nad „wewnętrznym krytykiem”, trzeba dobrze się z nim „zapoznać”. Dlatego z Vethink Academy przygotowaliśmy 3-godzinne szkolenie z warsztatami, które poprowadzi lek. wet. Olivia Ogińska.

Dla członków naszej Izby udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny, jak również w przypadku pozostałych sześciu szkoleń w ramach cyklu „Rozwój kompetencji miękkich – klucz do zawodowego sukcesu lekarza weterynarii”. Wystarczy wysłać zgłoszenie za pomocą formularza na stronie: Cykl szkoleń z dofinansowaniem – Vethink Academy

Szczegóły w załączniku!