SZKOLENIE 29.11.2023 r.

Aktualności

SZKOLENIE 29.11.2023 r.

Drodzy Państwo,

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach tegorocznego cyklu szkoleń on-line z kompetencji miękkich, które organizujemy wraz z Vethink Academy dla Członków naszej Izby. Ci z Państwa, którzy jeszcze nie zapisali się na szkolenia, mogą to zrobić i otrzymacie również dostęp do nagrań z poprzednich spotkań. Należy wejść na stronę i wypełnić formularz: Cykl szkoleń z dofinansowaniem – Vethink Academy

Ostatnie szkolenie odbędzie się 29 listopada o godzinie 17:00 i poprowadzi je Magdalena Żuber. Na tym zwieńczającym cały projekt spotkaniu będziemy mówić o niebezpieczeństwach, które mogą się pojawić w naszej pracy, a możemy je przegapić lub zignorować. Porozmawiamy o tym, jak lekceważone małe niewygody w dużej ilości powodują potężny kryzys i jak się przed tym ustrzec.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa dała Państwu sporą dawkę wiedzy i będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie ankiety, która pozwoli nam ocenić na ile ten projekt się Państwu podobał oraz czy chcielibyście kontynuacji na kolejny rok. Poniżej znajduje się link do ankiety:

https://forms.gle/bQqV6TWYCmFUqPc68