Bal Lekarzy Weterynarii w kopalni Soli w Wieliczce

      Krajowa Izba Lekarsko- Weterynaryjna oraz Małopolska Izba Lekarsko- Weteryna więcej »

Szkolenie dla lekarzy weterynarii z terenu działania Izby prowadzących zakłady lecznicze dla zwierząt. Dzień z praktykiem biznesu.

     Szanowni Państwo!   Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna z siedzibą więcej »

JESIENNA SESJA NEUROLOGICZNA

  Szanowni Państwo! Lubuska Izba Lekarsko-Weterynaryjna serdecznie zaprasza na kolejny wykład więcej »

ZAPRASZAMY NA OTWARCIE CENTRUM DIAGNOSTYKI ORTOPEDYCZNEJ KONI
2017-10-30

 

 

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,
 
Mam przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów lekarzy weterynarii zajmujących się na co dzień leczeniem chorób koni na otwarcie Centrum Diagnostyki Ortopedycznej Koni (Centrum B+R), które odbędzie się w dniu 26 listopada 2017 r.
 
Nasza placówka będzie wyposażona w scyntygraf i rezonans magnetyczny- dwie bardzo zaawansowane metody diagnostyki obrazowej w chorobach, zwłaszcza ortopedycznych u koni. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać wykładów, bardzo znanej i cenionej na Świecie, profesor Renate Weller na temat wskazań, przydatności oraz ograniczeń zastosowania scyntygrafii oraz wykładów, jednego z najbardziej doświadczonych konsultantów badań rezonansowych w Niemczech, doktora Thorbena Schulze na temat wskazań, przydatności oraz ograniczeń zastosowania rezonansu magnetycznego. Ponadto w planie jest panel dyskusyjny o przypadkach klinicznych, demonstracja obiektu oraz poczęstunek.
 
Dzięki wsparciu firmy MEDIVET wykłady będą prowadzone w języku angielskim z polskim tłumaczeniem symultanicznym.
 
  • Udział w konferencji jest bezpłatny.
  • Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie udziału u naszej koleżanki dr Katarzyny Marchewczyk
    (nr.tel. +48 512 584 231, email. k.marchewczyk@klinika-konie.com.pl )
  • Osoby, które biorą odział w organizowanej u nas konferencji radiologicznej VetPD (24-25.11.2017), proszone są również o potwierdzenie uczestnictwa w niedzielnym spotkaniu.
 
W zasadzie rozpoczynamy już w sobotę, bezpośrednio po zakończeniu konferencji radiologicznej vetPD, tj około godziny 19:00. Czekać na nas będzie kolacja sponsorowana przez firmę DECHRA. Po kolacji będzie czas na zabawę i integrację przy otwartym barze.
 
Poniżej przesyłam szczegółowy program niedzielnego spotkania.
 
                                                                                                                                  dr Maciej Przewoźny
 

Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna w Poznaniu, ul. Nagietkowa 4, 60-175 Poznań, tel. 061 86 89 703, e-mail: biuro@wilwet.pl
NIP: 779-14-94-633, Konto: Wielkopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna PKO BP I/O Poznań, Nr 79 1020 4027 0000 1702 0355 5752